Realizacje

Osiedle SECESJA

Osiedle SECESJA to mieszkania zrealizowane w zabudowie jednorodzinnej zlokalizowane niedaleko Krakowa w miejscowości Wieliczka.

Jako firma mięliśmy okazję uczestniczyć w realizacji tej inwestycji poprzez wykonanie pomiarów polegających na kompleksowej obsłudze budowy w tym tyczenia wykopów wąskoprzestrzennych, tyczenie osi budynków w wykopie, sprawdzenia posadowienia fundamentów, tyczenia sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej, koryt betonowych, podziałów oraz połączenia działek jak również inwentaryzacji powykonawczej budynków z elementami zagospodarowania działek.

Szklana Góra SKI

Szklana Góra SKI to nowoczesny obiekt narciarski położony w miejscowości Harbutowice. Wraz z zaprzyjaźnioną firmą geodezyją ze Skawiny mięliśmy okazję uczestniczyć w jego realizacji.

Nasze prace polegały na sporządzeniu mapy do celów projektowych, tyczeniu stacji początkowej, stacji końcowej, koła przewojowego, stóp fundamentowych z ustawieniem marek pod słupy, sieci wodociągowej wysokiego ciśnienia, stacji trafa, budynków, osi rolek jak również kopleksowej inwentaryzacji obiektu.

Instytutu Nauk Geologicznych UJ

Nowy budynek Instytutu Nauk Geologicznych UJ.

Prace geodezyjne polegały na Wykonaniu mapy do celów projektowych pod inwestycję oraz wytyczeniu zakresu placu budowy.

KSS Prokocim

Prace polegały na wykonaniu mapy do celów projektowych do budowy trybuny przy boisku sportowym.

Na Dołach

Prace polegały na kompleksowym wykonaniu mapy do celów projektowych, tyczenie budynków, inwentaryzacja powykonawcza budynków do odbioru.

Unibase

Prace polegały na wykonaniu mapy do celów projektowych, pomoc przy dokumentacji archiwalnych, inwentaryzacji powykonawczej do odbioru.

Ogród Botaniczny

Prace polegały na wykonaniu mapy do celów projektowych pod najpiękniejszą szklarnię oraz ogród japoński w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie.

Boisko sportowe na ulicy Piastowskiej w Krakowie dla Uczelniane Centrum Sportowo-Rekreacyjne UJ

Kompleksowe wykonanie mapy do celów projektowych, tyczenie obiektu na gruncie, tyczenie oświetlenia, inwentaryzacja powykonawcza obiektu do odbioru.